2009.07.10.
2009 július 10. | Szerző: bookfenc |
Jól vagyok. Az utóbbi pár napban semmi különös nem történt, azon kívül, hogy bejelentettük pár embernek a hírt. A reggeli és esti hányingereim kezdenek elmúlni, pl. ma reggel már egyáltalán nem is éreztem rosszul magam.
Az Utrot és a Bromot a héten kell abbahagynom. Persze van bennem kis para, ha abbahagyom, nem-e kezdek el újra barnázni, de hát a doki ezt mondta, akkor ezt csinálom. Védőnő is nyugtatott, hogy a 12-13. héttől már átveszi a szerepet a méhlepény, tehát nem kell külsőleg támogatni a progeszterontermelést. Hát így legyen! Vasárnap teszem fel az utolsót. Mondjuk napi 3×1-el kezdtem, már hétfő óta csak napi 2-t teszek, hétvégén meg napi 1 lesz és vége.
Azért örülök, hogy jövő héten szerdán megyek a dokimhoz, igaz csak magánrendelésre (uh nem lesz), de ha gond lenne a gyogyi abbahagyása miatt, azt még meg tudom majd vele beszélni, mivel utána 2 hét szabira megy.
Már említettem, pár embernek elmondtuk a jó hírt. Inkább családnak ill. közelebbi barátnak, de még mindig nem mindenkinek, vagyis nem kiabáltuk világgá.
A melóhelyi bejelentésem jóra sikerült. Még meg is hatódtam kicsit 🙂
Mikor mondtam a főnökasszonyomnak hogy babát várok, rögtön felállt a székéből odajött hozzám, átölelt és körbecsókolt, hogy mennyire örül neki. Szóval tényleg jól esett 🙂 Kolléganőm picit más eset, ő is már benne van a korban (33 éves) neki sincs még babája. Természetesen örült a hírnek, viszont utána láttam raja, hogy talán picit szomorú. Megértem. Nekem is volt olyan időszakom, mikor elbőgtem magam, mikor szinte kéthetente, havonta jelentette be valamelyik ismerősöm hogy babát vár.
Jövő héttől 2 hétig egyedül nyomom a melót, hát nem örülök neki. Eleve napi 9 óra, és szerintem mivel egyedül leszek, ezen felül is túlóráznom kell majd. Ez nem jött éppen a legjobbkor, de nem tudok mit csinálni. Én csak augusztusban jövök szabira, addig csak kibírom valahogy.
Mensi szerint: 13 + 1
Dokim szerint (azaz Kisbuci mérete alapján): 12 + 3
Pocak: 82
Kg: 50 (itthoni mérlegen) – szerintem a védőnő a ruha miatt mért múlt héten 51-et, itthon mindig ruha nélkül mérem magam 🙂

Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: