2009.09.09.

2009 szeptember 9. | Szerző: |

Az elmúlt pár 1-2 hétben semmi különös nem történt velünk. Kisbabánkat már jó régen nem láttuk, és valószínű még nagyon sokat is kell várni a köv. uh-ra.

4D-sre valószínű anyagi okok miatt nem tudunk elmenni, pedig nagyon szerettem volna. Márcsak az emlék miatt is.

Az utóbbi napokban rengeteget mocorog a kislányunk, remélem jól érzi magát. Általában vagy zenehallgatás vagy mesemondás van porondon esténként. 

MÉg dolgozom, bár már nagyon várom az október közepét, mert nem igazán érzem jól magam délután 5 órára. Sokat kell ülni, és ez nem tesz jót, megfájdul a pocakom. Ha itthon vagyok, ilyen gondom sosincs.

Ma megyek a dokihoz a szokásos havi ellenőrzésre. Remélem a méhszáj zárt lesz, ezen mindig aggódok egy kicsit.

Védőnőnél 1 hete voltam, a vizeletem ph-ja magas lett, így majd laborba kell mennem valószínűleg. MÉrges voltam, mert eddig mindig negatív volt az eredmény, most persze nem. Az egyik kolléganőm természetesen az elmúlt 2 hétben beteg volt, gyomorrontás, vér jött ki belőle stb. és én ezek után jártam a WC-re. Fogadni mernék rá, hogy valamit ott kaphattam el. Remélem nem lesz nagyobb gond belőle.

Már szeptember van, lassan jön a szar idő, de kismamanacim még nincs. Ezért vettem egy bandázst, most így lett 2 farmerom, amit azzal teljesen jól tudok használni. Melózni már úgyis csak 1 hónapot járok, utána itthon leszek, nem kell sok ruha, max. a dokihozjárásra.

Ma kiderül mikor kell mennem cukorterhelésre. Remélem rendben lesz, most kicsit vissza is fogom magam édességek terén, mert az utóbbi időben elég sok édességet ettem 🙁

Múlt héten a védőnői látogatásnál kiderült hogy eddig 3 kg-t híztam. Megdícsért, örülök is neki, hogy igazából csak a hasamra híztam eddig (meg talán a seggemre), de állítólag még csak ezután kezdődik a hízás.

Múlt héten kiderült, hogy a kolléganőm, akiről az első bejegyzésekben írtam is, hogy kicsit irigy volt rám a baba miatt, terhes! 🙂 Én nagyon örültem neki. Állítólag most 5 hetes, tehát még nagyon az elején jár, ha minden jól megy áprlis végén születik a babája, vagy május elején. Hurráá!!

Már pár dolgot vettünk a picinek, de még mindig nem vittük túlzásba. A nagyobb dolgokat, mint pl. a kiságy, pelenkázó, babakocsi, azt halogatjuk ahogy lehet, mivel rohadtul nincs pénzünk semmire. Ha anyukám nem gyűjtene nekünk és nem tudna adni valamennyit, jó nagy szarban lennénk! Néha belegondolok csak felmegy a pumpám, inkább nem idegesítem magam azon hogy a párom nem kapja meg egyik hónapban sem rendesen a fizetését. Ez katasztrófa! Mi lesz, ha meglesz a pici. Hiteltörlesztés az én gyed-emből, plusz a rohadt sok csekk (amire az én pénzem már nem lesz elég), ő meg vagy kap 20-30 rugót 2-3 hétre, vagy nem. Bele se merek gondolni.

Ha lesz valami történés, újra jövök.

Kiló: 54 (védőnő szerint – ez most +3kg)

Haskörfogat: 88,5-89 cm

21 + 4

Kommentek

(A komment nem tartalmazhat linket)


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció


Üzenj a blogger(ek)nek!

Üzenj a kazánháznak!

Blog RSS

Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!